Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполяни взяли участь у ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019»

Дата: 06.06.2019 15:24
Кількість переглядів: 160

   4 червня 2019 року в Києві відбулося офіційне відкриття ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, голови підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі, Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата України Леоніда Козаченка.

    Близько 1300 компаній із 15 країн світу беруть участь у цьогорічній виставці.
   Аграрний потенціал Черкащини представлений 22 провідними підприємствами та установами, які застосовують інноваційні технології виробництва в харчовій та переробній галузі. 
   Від Шполянського району свою продукцію представив ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» (ТМ «Жайвір»), а ТОВ «Маяк –Агро» серед п’яти учасників з числа господарств – суб’єктів племінної справи.   

   У межах виставки відбуваються ділові заходи, зокрема, міжнародний аграрний форум «АПК 4.0» у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний, інноваційний простори.   Також відвідувачі виставки мають можливість ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивними породами свійських тварин, сучасними агротехнологіями для всіх галузей агробізнесу.
  В виставці також бере участь Агропромисловий холдинг LNZ Group, який  презентує гібриди кукурудзи UNIVERSEED, технології захисту рослин DEFENDA та вперше демонструє нові напрямки бізнесу – LNZ Energo,  LNZ Web і дистрибуційні пакети по добривам.
   Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації висловлює подяку  керівнику ФГ «Ольвія» Кравченку Івану Володимировичу та Голові наглядової ради ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» Шевченку  Сергію Олександровичу, які представили нашу Шполянщину на виставці та долучилися до формування обласної експозиції «Черкащина аграрна».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора