Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шполянщина відзначила професійне свято представників місцевого самоврядування району

Дата: 07.12.2018 15:23
Кількість переглядів: 245

   Квіти, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося 7 грудня 2018 року в залі засідань районної ради, де пройшли урочистості та святковий концерт в день професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

   Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, сільських голів, секретарів, землевпорядників сільських рад, окремих керівників установ та організацій району, працівників виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

   В урочистому заході до Дня місцевого самоврядування взяв участь і голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко. У своєму виступі Володимир Миколайович наголосив на значущості місцевого самоврядування для кожного громадянина району, налагодженні тісної співпраці й об’єднанні зусиль всіх представників влади району заради виконання основних показників економічного, соціального та культурного розвитку району, оперативного вирішення важливих питань життєзабезпечення громад та заможного життя на Шполянській землі.

   Також районний керівник висловив сільським головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажав всім плідної праці на благо нашого краю та його жителів, благополуччя та успіхів.

   Після вітального звернення очільника району відбулось нагородження кращих представників місцевого самоврядування району. Зазначимо, що цьогоріч  нагородження відбувалось по- особливому. Вручивши цінний подарунок колективу районної ради та  заручившись підтримкою своєї команди, а це керівники структурних підрозділів Шполянської райдержадміністрації, Володимир Потапенко виконав приємну місію: доки нагороджувані приймали слова привітань від державних службовців Шполянщини та отримували  грамоти районної державної адміністрації, Володимир Потапенко вручав квіти та грошове заохочення до свята.

Серед відзначених:

Сергій Гребенюченко, керуючий справами Шполянської районної ради;

Олена Благовісна,  секретар виконкому сільської ради с. Бурти;

Ольга Макодзей, секретар виконкому сільської ради с. Журавка;

Тетяна Штельмах, головний бухгалтер сільської ради с.Бурти;

Наталія Кирченко, сільський голова с. Водяне;

Валентина Драчова, сільський голова с. Терешки;

Володимир Приходько, сільський голова с. Нечаєве;

Марія Олехнович, сільський голова с. Маслове;

Сергій Ошовський, сільський голова с.Сигнаївка;

Михайло Барбаш, сільський голова с.Топильна;

Віталій Фартушний, сільський голова с.Ярославка;

Василь Колісник, голова Матусівської ОТГ.

   В продовження свята свої привітання працівникам місцевого самоврядування Шполянщини адресувала голова райкому профспілки працівників державних установ району, Ольга Шпиця.

   За сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, активну профспілкову роботу та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні грамоти райкому профспілки Ольга Іванівна вручила Ользі Кравець, головному бухгалтеру Лип’янської сільської ради та Валентині Сокур, головному  бухгалтеру Сигнаївської сільської ради.

   За пропаганду здорового способу життя, перемогу в обласних змаганнях Спартакіади серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування 2018 року Подяки оголошено Наталії Скляр, секретарю Терешківської  сільської ради та Миколі Шевченку, сільському голові Надточаївської сільської ради.

   А завершилась вітальна святкова програма, приурочена Дню місцевого самоврядування, чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками районного  та Надточаївського  будинків культури.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора