Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Він з тих, хто для загального добра трудився

Дата: 17.08.2018 15:21
Кількість переглядів: 217

   15 серпня 2018 року  свій 90-річний ювілей відсвяткував найстарший житель серед чоловіків Сигнаївки - Олексій Васильович Підмогильний.

   Шанований ювіляр пройшов нелегкий та тернистий шлях. На його долю припали роки важкого дитинства, запеклої Другої Світової війни, нелегкого періоду відбудови народного господарства після війни. Усе життя ветеран працював. В 36 років залишився вдівцем. Тож самотужки  виховував 2-х синів. Має 4 онуків, 6 правнуків.

   Але, незважаючи на усі незгоди, Олексій Васильович зустрів  свій поважний вік з посмішкою на обличчі та у колі привітних гостей.
   Крім рідних та  близьких, шанованого ювіляра привітали голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради ветеранів війни та праці Володимир Пустовіт та сільський голова Сергій Ошовський.
   – Молодь пам’ятає Ваші подвиги, огортає увагою, шанує ту історію, яка писалася Вашою кров’ю та потом, – зазначив у привітанні голова райдержадміністрації Володимир Потапенко. – Низький Вам уклін, здоров’я та сімейного затишку, який дозволить Вам зустріти ще не один ювілей.
   Гості з району вручили ювіляру подарунок, квіти, грошову допомогу передбачену районною програмою "Турбота" для мудрих і поважних жителів Шполянського району.
   Олексій Васильович, в свою чергу,  подякував  гостям за теплі та щирі слова привітання.

   Час невловимо біжить, і йому не підвладні жодні перешкоди. Дасть Бог, ще не одну життєву дату відзначатиме Олексій Васильович Підмогильний. І дуже хочеться, щоб наш ювіляр з роками не змінював в собі головного - людяності і життєлюбності. І отримував те ж навзаєм.
    Тож, многая літ Вам, Олексію Васильовичу!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора