Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова райдержадміністрації оглянув стан робіт на дорозі між Буртами та Цвітківським відділенням

Дата: 09.11.2018 15:20
Кількість переглядів: 198

   Сьогодні, 9 листопада 2018 року,  голова Шполянської райдержадміністрації  Володимир Потапенко особисто проконтролював проведення ремонтних  робіт дороги  Бурти – Цвітково.

  Ця ділянка автошляху, а це понад 5 км, перебувала у неналежному стані, а ямковість на дорозі створювала аварійно небезпечну ситуацію, про що свідчать неодноразові звернення жителів прилеглих населених пунктів. 

   Наразі тут проведено підсипку дороги та її грейдерування. А можливим це стало завдяки коштам районного та сільського бюджетів. Всього на проведення даних робіт було використано 150 тис. грн. З бюджету району виділено 100 тис. грн.. та 50 тис. грн. – це кошти Буртівської сільської ради.

   На одній з ділянок щойно відремонтованої дороги керівника району Володимира Потапенка та його першого заступника Юрія Козоріза зустрічав сільський голова Олег  Волошин, аби подякувати керівництву району за небайдужість до проблем людей, а саме співфінансування цієї справи.

  За словами Олега Івановича, результат  такого ґрунтовного підходу районного керівництва до вирішення проблеми –  є безпечна дорога, якою курсуватимуть жителі відразу кількох населених пунктів, а головне, що відтепер можна запускати і шкільний автобус, який щоранку перевозить учнів до Сигнаївської школи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора