Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено семінар – навчання

Дата: 01.08.2018 15:20
Кількість переглядів: 270

   1 серпня 2018 року в районній державній адміністрації відбувся семінар-навчання для сільських голів, секретарів виконкомів сільських рад району та відповідальних за військовий облік.


   У семінарі-нараді взяв участь та виступив голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко. Під час вступного слова очільник району наголосив відразу на декількох актуальних для життєдіяльності району та благополуччя його жителів питаннях.

 

   Зокрема, мова йшла про про добровільне об’єднання громад, говорили і про благоустрій населених пунктів. Окремо Володимир Миколайович зупинився на заходах, що будуть проводитись в населених пунктах району з нагоди Дня Незалежності.

 


   Що ж до порядку денного, то відповідно до плану роботи районною державною адміністрацією цього разу  було підготовлено і внесено на розгляд учасників семінару п’ять актуальних питань, з якими голови та секретарі сільських рад зустрічаються у своїй повсякденній роботі. Зокрема:
   1.Про подання заяв на монетизацію невикористаної субсидії.  Особливості подання довідки про склад сім’ї.
   2.Про підготовку до нового опалювального сезону. 
   3.Про передачу нетелів в особисті селянські господарства та про створення кооперативів в Шполянському районі.
   4. Про підготовку до комплексної перевірки з діяльності цивільного захисту що проводиться облдержадміністрацією в період з 13 по 22 серпня 2018 року.                     
   5. Про стан військового обліку.
   Доповідачі, які взяли участь у семінарі, не лише озвучили актуальну та корисну для присутніх інформацію, а й відповіли на численні запитання.


   Потрібно відмітити, що за дві години роботи семінару присутні набули практичний досвід, вдосконалили відповідні знання та навички з різноманітних питань службової діяльності.
   Обмін дорогоцінним досвідом та практичне вирішення спільних проблем – ось основна мета проведення подібних семінарів, - зазначають спеціалісти відділу організаційної роботи апарату Шполянської районної державної адміністрації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора