Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

День відкритих дверей на виробництві

Дата: 16.08.2018 15:15
Кількість переглядів: 233

    3 серпня 2018 року фахівцями відділу взаємодії з роботодавцями Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості був організований та проведений «День відкритих дверей на виробництві» у ФОП Мальчик Інни Миколаївни.

  На даному заході були присутні 13 безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. На зустрічі піднімались і висвітлювались практичні аспекти діяльності роботодавця, говорилося про усвідомлення кожним роботодавцем району своєї відповідальності перед суспільством в наданні легальних робочих місць працівникам, в створенні нових робочих місць для зміцнення економіки району і країни в цілому.

   Інна Миколаївна розповіла, що з 2009 року плідно співпрацює з фахівцями центру зайнятості і в питаннях стажування на робочих місцях, і працевлаштуванні, і планує скористатися компенсацією єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних громадян на нові робочі місця.

   Під час заходу йшла цікава дискусія між учасниками, в ході якої вирішувалося багато питань, які хвилюють роботодавців і найманих працівників сьогодні.

Спеціалісти центру зайнятості запрошують всіх роботодавців району і надалі до активної співпраці в вирішенні соціально важливих питань.                      


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора