Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова райдержадміністрації привітав медичних працівників району з професійним святом

Дата: 14.06.2019 15:12
Кількість переглядів: 194

   На передодні дня медичного працівника, 14 червня 2019 року,  в кіноконцертному залі «Космос» відбулися урочистості з нагоди професійного свята медиків. Ця подія зібрала повний зал працівників охорони здоров’я з усього нашого району. Не обминули увагою цей захід і представники влади. Привітати медичних працівників прибув голова райдержадміністрації Володимир Потапенко.

   У вітальному слові до винуватців свята очільник району підкреслив, що медичні працівники своєю щоденною працею підтримують найвищу цінність – здоров’я та життя людини, подякував за їх плідну працю, професіоналізм, відданість своїй справі, за якісний рівень надання медичної допомоги населенню району. Володимир Миколайович також запевнив, що керівництво району й надалі буде робити все можливе для розвитку медичних закладів Шполянського району та сприяти оновленню їх матеріально-технічної та діагностичної бази.
   Програма цьогорічного районного свята медиків також включала нагородження кращих.

   За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, спрямовану на збереження здоров’я населення, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, впровадження нових ефективних засобів діагностики і лікування та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника Почесними грамотами Черкаської обласної державної адміністрації на урочистостях були нагороджені Юрій Вікторович Голуб, завідувач хірургічним відділенням Шполянської центральної районної лікарні імені братів М.С. і О.С. Коломійченків та  Андрій Павлович Домчук, лікар-уролог цього ж відділення.

   З нагоди професійного свята голова районної державної адміністрації нагородив ряд кращих працівників закладів охорони здоров‘я Шполянщини і грамотами райдержадміністрації.
   За бездоганну роботу,  високу професійність та сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків з надання медичної допомоги населенню району, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника нагороди отримали:
-    Шевченко Євгенія Степанівна, сестра медична операційна оперблоку  Шполянської ЦРЛ;
-    Олійник Анастасія Дмитрівна, провізор аптеки Шполянської ЦРЛ;
-    Трощенко Ніна Григорівна, сестра медична палатна травматологічного відділення Шполянської ЦРЛ;
-    Нестеренко Валентина Гордіївна, машиніст з прання та ремонту спецодягу Шполянської ЦРЛ;
-    Шевченко Альбіна Василівна, акушерка акушерсько - гінекологічного  відділення Шполянської ЦРЛ;
-    Дишлева Світлана Іванівна, завідуюча  Сигнаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

   Кожен з нагороджених отримав від районного керманича квіти та матеріальну  винагороду.

  Також Володимир Потапенко подякував за бездоганне виконання своїх посадових обов’язків головному лікарю ЦРЛ Василю Петровичу Уманцю та його заступнику з медичної частини Валентину Володимировичу Михайленку, а свої слова подяки підтвердив премією.

   Не встигли емоції від нагороджень та урочистої частини вщухнути, як свято перейшло до наступного сюрпризу – концертної програми, підготовленої творчим колективом Шполянського районного Будинку культури.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора