Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«За України долю стояв Майдан»

Дата: 21.11.2018 15:09
Кількість переглядів: 225

   21 листопада 2018 року в читальній залі районної бібліотеки відбувся вечір пам’яті «За України долю стояв Майдан» до річниці відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні.

   Ведучі заходу, Тетяна Гетьман та Надія Акацат, згадали про ті події, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. 

   Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє і довів, що у нації, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, є велике серце і високий дух.
До всіх присутніх звернулися: голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, учасник подій на Майдані Віктор Слюсар та громадський діяч Віктор Свердел.

   Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій державі потрібно бути єдиною та згуртованою. Кожна свідома людина зараз допомагає країні – хто добрим ділом, хто мудрим словом, хто молитвою, хто піснею. Музичні номери виконали учні класу народного співу Сигнаївської дитячої музичної школи імені Івана Шульги Альона Черевко та Богдана Орел (учитель Ірина Підмогильна). А також відбулася прем’єра пісні «Коли закінчиться війна» (слова Василя Ковтуна, музика Дмитра Вовка) у виконанні заслуженого працівника культури України Дмитра Вовка.

   На заході були присутні представники влади, громадськість, студенти багатопрофільного регіонального центру професійної освіти в Черкаській області.
   Також була підготовлена тематична книжкова виставка «Не згасне пам’яті свіча», а оформлення залу зробила художник районної бібліотеки Ольга Задворська.

За інформацією відділу культури і туризму райдержадміністрації
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора