Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Дата: 19.02.2019 15:01
Кількість переглядів: 122

   Урядом визначено розмір грошової допомоги особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році.

   Згідно з прийнятим рішенням розміри такої допомоги для компенсації становлять за лікування або оздоровлення чи відпочинок:
-    осіб, віднесених до категорії 1, - 7 300 гривні;
-    осіб, віднесених до категорії 1, із захворюванням нервової системи (з наслідками травм і захворюванням хребта та спинного мозку) – 22 200 гривень;
-    дітей, яким  встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка їх замінює,- 14 500 гривень.
    Постановою  від 16 січня 2019 р.№ 22 забезпечено права громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи, на санаторно-курортне лікування. 
      Рішенням, яке прийняте на виконання Закону України «Про статус і соціальний  захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», надано можливість громадянам самостійно вибирати заклади для санаторно-курортного лікування.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора