Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Лицем до роботодавців

Дата: 03.10.2018 14:59
Кількість переглядів: 222

   Нещодавно в Шполянській районній філії пройшов семінар спільно з головним  державним інспектором з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Валерієм Кажукалом.

   В роботі семінару взяли участь представники 30 роботодавців району. Вони висвітлили практичні аспекти роботи щодо створення нових робочих місць, свої проблеми, досвід.

     Метою проведення даного заходу є поліпшення роботи щодо створення в районі  нових робочих місць шляхом роз’яснення механізмів, передбачених Законом України «Про зайнятість населення». Навчання та підвищення кваліфікації безробітних громадян для повноцінної роботи на вакантних робочих місцях.

    Перед учасниками семінару виступили керівники та фахівці філії, які окреслили коло питань щодо поліпшення роботи по реалізації Закону України «Про зайнятість населення» в частині стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них громадян,  неконкурентоспроможних на ринку праці шляхом компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

   Акцентовано увагу також на розширенні можливостей співпраці служби зайнятості та роботодавців по навчанню та перепідготовці кадрів за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ з послідуючим працевлаштуванням їх на новостворені робочі місця.

      У розмові з учасниками семінару головний  державний інспектор з питань праці Управління Держпраці у Черкаській області Валерій Кажукало розповів про особливості працевлаштування учасників АТО, ВПО та інших категорій населення, умови праці, оплату праці з обов’язковим додержанням державних гарантій для всіх працівників. У ході колективного обговорення проблем під час проведення семінару учасники отримали позитивну мотивацію щодо подальшої співпраці зі службою зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора