Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

"Талановиті та перспективн

Дата: 12.09.2018 14:58
Кількість переглядів: 242

11 вересня у  приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки  імені Т.Шевченка відбувся конкурс професійної майстерності молодих бібліотекарів  «Талановиті та перспективні». В конкурсі прийняли участь молоді бібліотекарі віком до 40 років з 7-ми районів Черкаської області.

    Шполянщину на конкурсі представиляла та показувала свою професійну майстерність бібліотекар Топильнянської сільської бібліотеки-філіалу  Шполянської ЦБС Марина Різник. До речі, наша землячка єдина учасниця з сільської місцевості.

   Конкурс проводився з метою виявлення та розкриття яскравих, різносторонніх, творчих, ініціативних і талановитих працівників бібліотек області, стимулювання їх до інноваційної діяльності, розширення професійних контактів, привернення уваги громадськості до професії бібліотекаря.

   Завдання конкурсу виявилися непростими, такими які вимагали від бібліотекаря  виявлення своїх найкращих якостей та знань, уміння працювати в сучасних реаліях життя,бути  винахідливим та креативним.

   Обласний конкурс розпочинався виконанням домашнього завдання: представлення відео презентації « Я і моя бібліотека» - своєрідне представлення учасниці як особистості, професіонала в рамках діяльності свого бібліотечного закладу.

    Наступні етапи «Діловий автограф» та «Книга, яка надихає» вимагали інноваційного підходу до висвітлення своєї діяльності та уміння розкрити свій професійний потенціал.

 Конкурс «Бібліотекар-віртуоз» виявив уміння нетривіально виходити з непередбачуваних ситуацій у спілкуванні з користувачами.

   Конкурс-хобі «Книжкові берегині – на всі руки майстрині» показав бібліотекаря  з села Топильна як різносторонню особистість та виявили її педагогічні та організаційні здібності у роботі з дітьми.

    Різник Марина  виборола третє почесне  місце, грамоту та грошову винагороду, після учасниць  з міст Чорнобай  та Сміла.

  Грамоти, цінні подарунки та нагороди за призові місця вручав начальник Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації О. Шабатін.

Вітаємо нашу колегу з достойною перемогою та бажаємо творчих успіхів у підході до підняття престижу звання  -  Бібліотекар!!!

 

                                                                                          Колектив   Шполянської ЦРБ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора