Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Травневі концерти «Срібних струн»

Дата: 20.05.2019 14:50
Кількість переглядів: 218

Лауреат Міжнародних та Всеукраїнських пісенних конкурсів народний аматорський гурт  «Срібні струни»  Шполянського районного Будинку культури ім. М.В. Гоголя, керівник Олександр Букарь, гастролює з концертними  програмами по Черкаській області та за її межами.

   Він бажаний гість для глядачів столиці України, обласного центру, які відвідують концерти, щоб отримати хвилини насолоди від виконавської майстерності учасників, а виконавська майстерність, дякуючи невтомній праці співаків, музикантів, керівника гурту - на високому професійному рівні ! 
   На передодні святкування Дня Перемоги, при спонсорській підтримці Народного депутата, Героя України Генадія Борисовича Бобова, відбулася зустріч з ветеранами та дітьми війни, на якій пісні воєнних літ дарували аматорські колективи районного Будинку культури. В  День пам’яті та примирення з нагоди 74-ї річниці  перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни на площі Героїв Майдану, міста Шпола, відбулася концертна програма гурту «Срібні струни». Дякуючи  Народному депутату України, для жіночого складу колективу були пошиті сценічні костюми, у яких учасники приймали участь у концертній програмі біля Обеліску Слави 9 травня на День Перемоги.
    Учасники колективу, глядачі, щиро вдячні  Генадію Борисовичу Бобову за дбайливе відношення до української національної культури та її колективів.

  Художній керівник  Шполянського РБК  Анатолій Міцкевич


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора