Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Росії ніхто не вірить – Президент про засідання Радбезу ООН щодо ситуації в Азовському морі

Дата: 27.11.2018 14:57
Кількість переглядів: 133

   Президент Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді наголосив, що сьогоднішнє засідання Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй показало, що Росії ніхто не вірить і є чітко зафіксований факт агресії Російської Федерації проти України на Азовському морі.

31ff4a76549cf9340d0b93f0fc8f9a51_1543262432_extra_large

   Президент підкреслив, що як Верховний Головнокомандувач володіє інформацією про ризики і загрози держави після російської агресії проти кораблів Військово-Морських Сил України, яку було абсолютно чітко доведено і на сьогоднішній день представлено в усіх країнах і столицях світу.

   Глава держави підкреслив, що сьогодні відбулося екстрене засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Азовському морі, де розглядалися російський і український проект рішення. «Російський з тезою про те, що нібито Україна порушила російський кордон. Знаєте як її розглянули в Нью-Йорку? Відмовились розглядати, бо Росії ніхто не вірить. І це плід нашої роботи на створення світової коаліції на підтримку України. І Україна внесла свій проект, який був підтриманий абсолютною більшістю голосів.», – наголосив Петро Порошенко.

   Крім того, за його словами, в Брюсселі, в штаб-квартирі НАТО було прийнято рішення про проведення засідання спеціальної комісії Україна-НАТО після того, як світ побачив, що саме відбулося у Азовському морі і коли наша розвідка представила переконливі докази, перед яким ризиком були українські військові, як відкривали вогонь, як били українські кораблі, і як достойно українські моряки себе поводили.

   «Є чітко зафіксований факт агресії Російської Федерації проти України на Азовському морі», – підкреслив Президент.

Глава держави додав: «Чого чекав Путін?.. Путін чекав повернення Цхінвалі… Щоб ось такі от заклики… Для того, щоб ми повторили долю Грузії. Щоб дали привід забезпечити пролиття крові сотен тисяч українців. Для того, щоб втратити підтримку всього світу. І заміть цього залишитись сам на сам зі своїми проблемами».

   «Україна пішла абсолютно іншим шляхом. Чотири з половиною роки український воїн і українська армія, український громадянин – платник податків, українська влада і український Парламент, український Уряд і український Президент роблять все можливе для того, щоб захистити рідну землю», – підкреслив Петро Порошенко.

   Він зазначив, що зараз Україна потребує об’єднання всіх сил.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора