Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Привітали чудову людину та керівника з Днем народження

Переглядів: 246

     17 серпня 2018 року щирі вітання з Днем народження приймав директор СТОВ "Іскрене" Іван Михайлович Брусліновський від голови Шполянської районної державної адміністрації  Володимира Потапенка та голови районної ради ветеранів війни та праці Володимира Пустовіта.

      "У цей святковий день від усього серця бажаємо щастя і добробуту Вам і Вашій родині, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя. Зичимо міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, професійних успіхів та особистих творчих досягнень. Нехай життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги", -  з такими вітальними словами звертались представники влади району до іменинника.
      Знаному в аграрних колах Шполянщини керівнику і організатору виробництва, доброму і дбайливому господарю очільник району вручив вітальну адресу та квіти.
    Цього ж дня засвідчили свою повагу та шану імениннику і голова спостережної ради СПОП «Відродження» - Юрій Ляшенко та генеральний директор господарства -Тетяна Ляшенко.« повернутися до списку новин