Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Таке суцвіття літ не кожен назбирає, такий великий скарб не кожен осягне…

Дата: 29.11.2018 14:46
Кількість переглядів: 244

   Наш славний край шанує досвід і мудрість своїх довгожителів, а керівники району продовжують хорошу традицію вітати своїх земляків із нагоди їх мудрих життєвих свят.

   В листопаді 2018 року квіти та подарунки від представників районної влади отримали 15 довгожителів Шполянського району, яким виповнилось 91 і більше років.

   А 28 листопада на життєвий поріг Ганни Ларіонівни Марочко із Сигнаївки тихо сіла відпочити 90 – та ювілейна зима.

    Ганна Ларіонівна пройшла нелегкий та тернистий шлях. На її долю припали роки сирітського дитинства, запеклої Другої Світової війни, нелегкого періоду відбудови народного господарства після війни. Усе життя ювілярка працювала в рільничій ланці, має 45 років загального трудового стажу. З чоловіком, який помер більше 14 років тому, виховала двох дітей: сина і доньку. Дочекалась бабуся і трьох онуків, стільки ж правнуків та праправнука. І незважаючи на усі незгоди, які пережила Ганна Ларіонівна,  свій поважний вік іменинниця зустріла з посмішкою на обличчі та у колі привітних гостей.

   Окрім рідних, привітати Ганну Марочко із ювілеєм завітали голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт та сільський голова Сигнаївки Сергій Ошовський. Представники влади району і села вручили Ганні Ларіонівні квіти, вітальну листівку від голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка, подарунок та грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота».
   У свій День народження бабуся побажала усім гостям міцного здоров’я та посмішок на обличчі. Саме це їй допомогло пережити життєві перипетії та лишитися молодою у душі. Обіцяла, приймати гостей і в 100 років.
   Тож ми  ще раз  вітаємо Вас, Ганно Ларіонівно, з ювілеєм!
   Здоров’я Вам міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора