Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вітання від керівників району

Дата: 10.08.2018 14:36
Кількість переглядів: 239

   7 серпня 2018 року  голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко та голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт  побували у селі Лип’янка.

   Причиною відвідування цього населеного пункту стала радісна подія. Саме в цьому мальовничому селі свій 90-річний ювілей відзначала Марія Харлампіївна  Діденко.
    Гості з району завітали до шанованої у селі жінки, щоб поздоровити її зі святом і вручити вітальну адресу, квіти, подарунок та  матеріальну допомогу, передбачену районною програмою «Турбота».
   Володимир Потапенко та Володимир Пустовіт висловили слова подяки Марії Харлампіївні  за багаторічну самовіддану працю, життєву мудрість, багатий досвід, за пережиті бурхливі події воєнного лихоліття та труднощі післявоєнної відбудови та від щирого серця побажали ювілярці міцного здоров’я та довголіття, душевної рівноваги, тепла і любові від рідних.

    До привітань представників районної влади  також долучилась і представник Лип’янської сільської ради Людмила Голець.
   Пишається ювілярка своєю родиною, цінує людську щирість.  Адже усе своє життя вона докладала багато зусиль не тільки для досягнення високих показників у праці (загальний трудовий стаж 42 роки в тваринництві), а й для пробудження зацікавленості людей у зростанні духовності, мудрості, виваженості у досягненні мрій і сподівань. У святах  і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку промайнуло 90 років життя ювілярки. А вона за буденними справами і сьогодні не має часу озирнутися назад та збагнути той добрий слід, що залишила  на рідній землі.
   Тож нехай в усьому прихильною до Вас, Маріє Харлампіївно, буде доля, здійснюються усі світлі мрії, добрі бажання та задуми. Хай завжди буде з Вами віра та впевненість у кращий завтрашній день!
     Шанує районна влада  працьовитих людей у Шполянському краї. Бо такі люди – слава та гордість, славна історія держави.
   Як приклад, лише протягом липня та першої декади серпня 2018 року очільник району та його заступники привітали 21 довгожителя Шполянщини. І це не лише ювіляри, а й ті, кому долею судилось переступити 90 – річний рубіж в своєму житті. Адже розуміють, що шанованим землякам сьогодні вкрай потрібна увага. Цю традицію, ініційовану головою райдержадміністрації Володимиром Потапенком більше трьох років тому, планують продовжувати і надалі.
   Мають ці приємні візити і гарне продовження. Приміром, 7 серпня 2018 року, за дорученням районного керівника до господи Ольги Ляшенко із Лип’янки з приємною місією  завітали сільський голова Сергій Іщенко та голова ветеранського осередку Валерій Плешкан, аби вручити бабусі ювілейну медаль «Шполянському району – 95». Нагадаємо, в січні цього року голова районної державної адміністрації особисто вітав цю шановану жінку із 95 – річним ювілеєм.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора