Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Шполянщині привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2018 14:33
Кількість переглядів: 388

   9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день  працівників культури та аматорів народного мистецтва.  Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

   Сьогодні, 9 листопада 2018 року, в залі засідань  Шполянської райдержадміністрації з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, відбулись урочистості. На заході зібралося чимало людей, які об'єднані спільною метою - зробити Шполянщину  по-справжньому культурним та творчим краєм.

   Вдячність і шану працівникам галузі культури та талановитим митцям, які прославляють нашу Шполянщину, висловив голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, який у своєму виступі наголосив, що своєю щоденною наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще.

   «Далеко за межами району відомі наші колективи художньої самодіяльності, окремі вокалісти, музиканти, поети, художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва. Всі вони є славою і гордістю Шполянського району» - наголосив районний керівник.

   Володимир Потапенко також побажав всім натхнення, невичерпної енергії, здійснення творчих планів, нових досягнень. За вагомий внесок у розвиток мистецької освіти, аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва очільник району вручив Почесні грамоти Шполянської райдержадміністрації  найкращим працівникам, які працюють в закладах культури нашого району.

   Учасники заходу мали змогу насолодитися концертною програмою за участі учнів Сигнаївської музичної школи Анни Захарченко, Анастасії Несміян та солістки Веселокутського СБК, студентки Канівського училища культури Владислави Заярної.

   Загалом, цьогорічний захід приурочений Всеукраїнському дню  працівників культури та аматорів народного мистецтва, пройшов дуже тепло та позитивно, кожен мав змогу привітати людей цієї творчої професії та висловити свою вдячність за віддану роботу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора