Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова РДА Володимир Потапенко привітав із ювілейним першовереснем учнів та вчителів трьох закладів освіти Шполянщини

Дата: 03.09.2018 14:32
Кількість переглядів: 225

   Навчальний рік в районі розпочався. Учні ряду навчально – виховних закладів Шполянського району вирушили в захоплюючу подорож Країною Знань традиційно, 1 вересня. А для решти, перший дзвоник сповістив про початок навчального року сьогодні, 3 вересня 2018 року.

     Подвійне свято чекало третього вересневого дня на вихованців та вчителів Матусівських навчально-виховних комплексів № 1, №2 та Станіславчицького НВК. Адже ці навчальні заклади відзначають ювілейні дати – з часу заснування.


   Привітати школи з ювілеєм, учнівський та педагогічний колективи з початком нового етапу шкільного життя прибули на урочистості голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова Матусівської ОТГ Василь Колісник, батьки, випускники різних років, ветерани освітянської ниви.

   У вітальному слові Володимир Потапенко  зазначив , що нашій країні, яка нещодавно відзначила 27-ту річницю незалежності, дуже потрібна освічена, високоморальна, патріотична і духовно багата молодь, яка в майбутньому готова брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню миру й злагоди в суспільстві. Від того, якими знаннями будуть озброєні наші учні, залежить подальший розвиток нашої держави.

    В продовження свого виступу очільник району поздоровив учнів та їх наставників із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації та розділив радість святкування ювілеїв закладів освіти. При цьому зазначивши, що ювілей школи – це не тільки стіни закладу,  насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це сотні випускників і теперішніх учнів, це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. 
   «Я вітаю кожного з Вас з цією знаковою датою. Бажаю мирного неба, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів», - зазначив голова РДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора