Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 20.09.2018 14:31
Кількість переглядів: 240

   Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, допомогою і милосердям вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя.

    У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». Саме за таким принципом живе  шполянин, приватний підприємець – Ігор Миколайович Кукуруза.

  «Коли б не звернулись до цього чоловіка за допомогою, він ніколи не відмовляє», - зауважує голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко.

   Днями Володимир Миколайович запросив до свого робочого кабінету Ігоря Миколайовича, аби подякувати земляку за небайдуже ставлення до людських проблем і розуміння непересічної важливості фінансової допомоги. А ще районний керівник висловив слова вдячності представнику бізнесу, який сумлінною сплатою податків до бюджету, створенням робочих місць, участю у благодійних акціях робить вагомий внесок в економічний і соціальний розвиток району.

   На завершення зустрічі Володимир Потапенко вручив Ігорю Кукурузі ювілейну медаль «95 років Шполянському району» та від усього серця побажав здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

   На світі є три корони, — писала Марія Матіос, — корона Тори, корона священного служіння і корона Царства. Але над  людьми, які творять добро – корона доброго імені, яку носити найважче. Тож нехай над Вами, шановний Ігорю Миколайовичу, завжди височіє четверта корона – корона ДОБРОГО ІМЕНІ.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора