Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

 Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін - про це заявив Президент

Дата: 07.11.2018 14:30
Кількість переглядів: 161

  За інформацією, яку главі держави передали правоохоронці, вже встановлені майже всі особи, причетні до злочину. Наразі слідчі шукають замовника.

   Петро Порошенко, Президент України:

   Так, я твердо переконаний, вона не померла - її було вбито. І трагічна розв’язка стала наслідком злодійського нападу. 

   Знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Я не вважаю, що він розкритий до кінця, і впевнений, що треба продовжувати роботу. Але я наголошую - вимоги громадянського суспільства з вимогою прозорості, відкритості, неупередженості і ефективності слідства - ці вимоги до влади є цілком і абсолютно обґрунтованими. Бо цим ми маємо продемонструвати вірність європейським цінностям 1:45

    Що влада рішуче налаштована на те, щоби притягнути до відповідальності злочинців і вбивць - ким би вони не були.

    У справі Гандзюк сьогодні перед парламентом звітував Генпрокурор. Юрій Луценко намагався навіть подати у відставку, проте, депутати не підтримали її, висловивши довіру слідству і правоохоронцям. Голова ГПУ розповів, скільки людей в списку потенційних замовників. Справи ж виконавця і організатора після належного оформлення вже до кінця року опиняться в суді.

 

    Юрій Луценко, Генеральний прокурор України:

   Катерина Гандзюк - херсонська активістка. Через її активну громадянську позицію на жінку напали, обливши сірчаною кислотою. Понад три місяці столичні лікарі боролися за її життя, проте, Катерина все таки померла.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора