Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Володимир Потапенко: «Головне, на що ми звертаємо увагу під час перевірки роботи пришкільних таборів, – це безпечні умови перебування, змістовне дозвілля та якісне харчування»

Дата: 07.06.2019 14:29
Кількість переглядів: 151

   Одним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період. Саме з цією метою на базі загальноосвітніх навчальних закладів району щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

   Нагадаємо, 3 червня 2019 року на  базі закладів загальної середньої освіти Шполянського району розпочали літню табірну зміну 16 пришкільних таборів. До організованого відпочинку в них залучено 1176 дітей. 

   Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко під особистим контролем  тримає оздоровчу кампанію в районі і перевіряє роботу пришкільних таборів. Так, разом зі своїм заступником Ольгою Шпицею 7 червня 2019 року  він побував у літньому таборі «Капітошка», що працює при Топильнянському навчально – виховному комплексі. Тут нині літнім відпочинком охоплено 49 вихованців.

   Під час візиту очільник району цікавився програмою відпочинку, забезпеченням продуктами харчування  та іншими питаннями діяльності табору. Основну увагу акцентував на забезпеченні якісного харчування та дотриманні санітарно-гігієнічних вимог.
   Загалом голова райдержадміністрації залишився задоволеним роботою табору в Топильнянській школі та побажав дітворі подальшого цікавого та змістовного перебування у таборі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора