Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Урочисто привітали бібліотекарів району

Переглядів: 153

   30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З цієї нагоди сьогодні, 28 вересня 2018 року, у читальному залі центральної районної бібліотеки  зібралися ті, для кого це свято є професійним, а також представники районної влади.

   Вітаючи бібліотекарів, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко зауважив те, що незважаючи на розвиток новітніх технологій, бібліотеки залишаються важливим осередком освіченості та духовності, відзначив, що праця бібліотекаря є вагомою та займає чільне місце не тільки в навчанні, а й в житті кожного громадянина.

   За вагомий особистий внесок у встановлення та зміцнення бібліотечної системи району, сумлінну й наполегливу працю, добросовісне виконання своїх службових обов'язків та з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек, районний керівник вручив ювілейну медаль «За заслуги перед Шполянським районом» директору централізованої бібліотечної системи району Наталії Мазур, а  грамоту райдержадміністрації отримала Марина Різник, сільський бібліотекар із Топильної.

   На завершення Володимир Миколайович висловив подяку всім, хто присвятив своє життя бібліотечній справі за сумлінну працю, за серйозність та натхненність, з якою підходять бібліотекарі до виконання своєї справи. Побажав творчої наснаги та гарних читачів.

 

 « повернутися до списку новин