Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Районна влада перевірила готовність навчальних закладів району перетинаючи відрізок дороги (Вільшана –Товста О 240103- /Н -16/), на ремонт якого спрямовано Урядом близько 200 тис. грн.

Дата: 17.08.2018 14:19
Кількість переглядів: 277

   16 серпня 2018 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко комісійно здійснив перевірку шкіл та садочків у селах Лозуватка та Топильна.

   Директор Лозуватської школи Яна Рябокінь не перестає дивувати своїми новинками гостей. Так і сьогодні прямо з порогу школи члени комісії  отримали прємні враження. 

   Головними спонсорами виступають: відділ освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації (меблі), Група компанії - LNZ Group (телевізор в 1 –й клас), ФГ «Фаворит» (кошти на ремонт), ПП Сергій  Сичов  (кошти на бензопилку), ПП з Києва  Ростислав Карий (тенісний стіл, канцелярські набори).
   Молода, активна та відповідальна директорка, як зазначає районний очільник, - завжди підтримує красу та порядок в школі, а також  успішно залучає місцевих меценатів для її  розвитку. 

   Можна зробити висновок, що заклад повністю готовий до навчального процесу, без претензій та зауважень. Проблемою на сьогодні залишається ремонт фасаду та питання по воді.

   «Мене завжди дивував дружній, згуртований колектив Топильнянського НВК: завзятий, мудрий її директор Віра Коваленко, художниця - завідувач садочка Леся Довгань, добрі, чуйні педагоги»…

   Щирі слова подяки Віра Петрівна висловлює, голові райдержадміністрації Володимиру Потапенку, голові сільвиконкому Топильно Михайлу Барбашу, який доклав максимум фінансових та фізичних можливостей, щоб сьогодні школа процвітала, ПП Віталію Горбаню за покраску шкільного  стадіону, ПП Борису Фоменку (16.тис.грн. поштукатурено стіни садочка, придбано новенький холодильник, встановлено сушки для рук), кабінет для першого класу облаштовано ідеально.

   Члени перевіряючої районної  комісії поставили  високу оцінку готовності закладу до нового навчального року.
   Проблематичним залишається питання в заміні близько  50 –ти  енергозберігаючих вікон, удосконалення роботи санвузлів та заміна дверей.  
   «Я радий, що сільські школи мають високий рівень готовності та високого рівня професіоналів – вчителів.Лишається тільки примножувати учнівську молодь, адже вчити є кому, і вчитися є де», - Володимир Потапенко. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора