Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Шполянщині готуються до обласного свята зажинок

Дата: 03.07.2018 14:17
Кількість переглядів: 288

   Добру справу слід гідно і розпочинати, і завершувати, - переконаний очільник району Володимир Потапенко.

   Саме тому на черговій апаратній нараді наголосив на важливості підготовки та проведення в районі, традиційного для Черкащини, свята «першого снопа». Володимир Миколайович надав доручення відповідним службам та особисто контролює хід підготовчих робіт.

   Проведення свята заплановано на другу декаду липня в самому центрі території нашої держави – біля пам’ятного знаку «Географічний центр території України».

   В ці дні тут проводиться ряд заходів щодо благоустрою. Долучились до цієї справи громада Мар’янівки та колектив управління агропромислового розвитку Шполянської райдержадміністрації.

   Свято першого снопа — урочисте  оформлення початку жнив, в основі якого лежить народна традиція зажинків. Це незвичайне дійство чекає уся українська громада цілий рік.

  З піснями і танцями, дотримуючись народних звичаїв і традицій, планують провести його на Шполянщині. Адже святе відношення до хліба, до хліборобської праці у кожній родині нашого району прищеплюється дітям ще змалку. І хоча в наш час свято «першого снопа» має свої особливості, свої назви, але його ідея — вшанування хліборобської праці — лишається незмінною.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора