Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Щира подяка

Переглядів: 200

   Днями  голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко отримав слова вдячності від імені  32 ветеранів – держслужбовців  Шполянщини за отримані незабутні враження від перебування на традиційному щорічному святі, приуроченому Дню державної служби України.


   Ветерани  держслужби вражені увагою та  турботою голови Шполянської районної державної адміністрації та всього колективу адміністрації і щиро дякують за подароване свято.

   Почесні місця в святковому залі засідань, теплі слова, що звучали на адресу поважних гостей, квіти, солодощі, незабутня концертна програма, дружня розмова з керівником району за чашкою чаю, - сподіваємось, що все це залишить теплий слід в серці тих,  хто багато років служили і служать державі і народу України. Хто в різні часи своєю наполегливою працею закладали міцний фундамент для удосконалення державної справи.

   Насамкінець, розчулені  підтримкою і увагою, поважні гості із задоволенням сфотографувались на пам’ять та побажали Володимиру Миколайовичу Потапенку і колективу Шполянської райдержадміністрації здоров'я, плідної праці та успіхів у виконанні службових обов'язків. 

Ми ж навзаєм щиро зичимо кожному ветерану державної служби нашого району  земних благ і щедрот, завжди залишатись потрібними, усміхненими та радісними.

 « повернутися до списку новин