Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вже й 90 – річний ювілей на порозі…

Дата: 17.07.2018 13:18
Кількість переглядів: 233

   Коли позаду 90 років життя, важко описати його одним словом, бо воно, як книжка, яку гортати б і гортати, читати б і не закривати.
   17 квітня 2018 року свій 90 – річний ювілей зустріла Надія Оксентіївна Мережко із Лебедина.


   Ювілярка – одна із тих, кому Господь подарував майже цілу вічність. І найбільший секрет її довголіття у доброму серці, яке навіть через 90 літ не змогло зрозуміти, що таке злість і ненависть, бо за такий некороткий відрізок часу день за днем не втомлювалося любити… Любити життя.

   Розділити це свято з ювіляркою, вже традиційно, завітали голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко, голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт та представник Лебединської сільської ради.
Гості щиро бажали іменинниці міцного здоров’я, радості, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя, довгих років життя та подарували квіти, подарунок, і матеріальну допомогу передбачену районною програмою «Турбота».
Не легким був життєвий шлях цієї людини, але вона уміла знайти позитив у всьому та робила, що всім біля неї було добре. Надія Оксентіївна працювала в споживчій кооперації. Вона жила своєю роботою і дуже любила сім’ю, дітей. Тож, сьогодні їй все повертається сторицею. В дев’яносто з бабусею її найдорожчі люди, справжня опора і підтримка старенької: дві доньки, син, четверо внуків та  троє правнуків.
  Навіть не віриться, що цій жінці вже 90. Вона пам’ятає все своє життя до дрібниць, і, не зважаючи на поважний вік, залишається активною, цікавиться життям, нікому не відмовляє у мудрій пораді, та й вдома по господарству багато роботи продовжує робити сама. Хоч роки беруть своє і забирають здоров’я та зовнішню красу, їм не під силу відібрати ясний розум та добру душу…


     Надія Оксентіївна  була  щиро пройнята такою увагою посадовців. Вдячність представникам влади району висловили і рідні іменинниці, при цьому не втомлювались повторювати, що справа започаткована з ініціативи голови райдержадміністрації Володимира Потапенка, а саме відвідини поважних ювілярів в день їх життєвих свят, надважлива для таких людей як Надія Оксентіївна. Адже що може бути дорожчим ніж увага та добре слово…
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора