Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

На сесії районної ради заслухали звіт голови Шполянської райдержадміністрації Володимира Потапенка за 2017 рік

Переглядів: 207

   30 серпня  2018 року  в  сесійній залі районної ради відбулася 28 сесія районної ради VII  скликання. На ній депутати розглянули 33 питання порядку денного.


 

   Першим, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 45 Закону України «Про державну службу»,  депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації Володимира Потапенка про підсумки економічного і соціального розвитку Шполянського району у 2017 році.

     «Робота районної державної адміністрації у звітному періоді спрямовувалася на забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку району, ефективного використання наявних природних та фінансових ресурсів, сприяння залученню інвестиційних ресурсів, вирішення актуальних проблем життєдіяльності району та  поліпшення соціального захисту населення, – відзначив голова райдержадміністрації. - Все, чого ми досягли – результат співпраці райдержадміністрації з районною та сільськими радами,  депутатами всіх рівнів, установами і підприємствами району.            
   Володимир Потапенко подякував усім, хто долучився до виконання програми економічного і соціального розвитку району та висловив сподівання щодо подальшої співпраці та взаєморозуміння.

    Одноголосним  рішенням 25 депутатів, присутніх на 28 сесії районної ради VII  скликання, звіт голови райдержадміністрації  Володимира Потапенка за 2017 рік, взято до відома.« повернутися до списку новин