Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЩОДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВИШКОЛІ «НАЩАДКИ ВІЛЬНИХ» ІМЕНІ КНЯЗЯ К. І. ОСТРОЗЬКОГО

Дата: 13.03.2019 12:58
Кількість переглядів: 152

   Міністерство молоді та спорту України як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь у підготовці та проведенні заходів, що сприяють збільшенню чисельності молоді, готової до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

   Відповідно до Плану дій щодо реалізації Стратегії національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 — 2020 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року № 743-р, та календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України від 20.02.2019 № 853, Мінмолодьспорт спільно з Управлінням молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, громадськими організаціями «Український легіон» та «Юнацький корпус» планує провести з 17 по 23 червня 2019 року в Миколаївській області Всеукраїнський вишкіл, спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Нащадки вільних» імені князя К. І. Острозького (далі - Вишкіл).
   У рамках заходу молодь із різних регіонів України ознайомиться з базовими поняттями тактичної підготовки та першої домедичної допомоги, освоїть основні психологічні прийоми поведінки в критичних ситуаціях, навчиться правильно оцінювати ситуацію в стресових обставинах на прикладі сучасних країн. Учасники засвоять знання із цивільної та військової тактичної медицини, отримають інформацію про формування оборонної свідомості, а також ознайомляться з правилами поводження із зброєю.
   Для участі у Вишкілі необхідно зібрати команду, що складається з 8 підлітків 14-15 років та 2 дорослих супроводжуючих віком від 21 року, та надіслати на електронну адресу NPVMMS@gmail.com:
1) список з ПІБ, датами народження всіх членів команди, назвою і гаслом команди, назвою організації чи закладу освіти, яка делегує команду;
2) презентацію команди у форматі PowerPointчи pdfз короткою інформацією і фото кожного учасника;
3) посилання на відео тривалістю до 3 хв про мотивацію участі у Вишколі та пояснення того, що для вас є національно-патріотичне виховання;
4) презентацію у форматі Power Point чи pdf про видатних військовослужбовців Армії Української Народної Республіки (УНР) і учасників селянських антибільшовицьких повстань 1919 - 1930-х років, які походять з даного регіону, а також про визначні битви Армії УНР на території області.
   Також необхідно вказати контактні номери телефонів та електронну пошту супроводжуючих.
   Просимо повідомити  Мінмолодьспорт про участь у заході до 01 квітня 2019 року, надіславши вищевказану інформацію ( заявки з неповною інформацією розглядатися не будуть). Команди, відібрані для участі у Вишколі, буде повідомлено не пізніше 01 травня 2019 року.
   Усі витрати на проживання, харчування учасників забезпечуються за рахунок організаторів. Вартість проїзних квитків до місця проведення заходу та у зворотному напрямку не відшкодовується.
   Контактні особи:
   Вікторія Біла – головний спеціаліст відділу національно – патріотичного виховання Мінмолодьспорту (044) 246 62 35;
   Даниїл Морозов – представник громадської організації «Юнацький Корпус», тел.. (093) 903 83 00.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора