Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Державних службовців Шполянщини привітали з професійним святом

Дата: 20.06.2019 12:49
Кількість переглядів: 316

   20 червня 2019 року в залі засідань районної ради щирі вітання з нагоди свята - Дня державної служби приймали трудові колективи відділів, структурних підрозділів Шполянської районної державної адміністрації та інших установ, ветерани державної служби.

   Під час урочистих зборів державних службовців привітали перший заступник голови  райдержадміністрації Юрій Козоріз та керуючий справами районної ради Сергій Гребенюченко.

   У своїх виступах районні владці наголошували на тому, яку важливу роль відіграють державні службовці у всіх сферах життєдіяльності нашої держави. Також вони відзначили велику відповідальність держслужбовців за впровадження в життя реформ, покликаних якісно змінити життя кожної людини в Україні. Від професіоналізму, прозорості, неупередженості дій державних службовців залежить ступінь задоволення запитів та законних інтересів громадян та авторитет держави на міжнародній арені,– підкреслив Юрій Козоріз. 

   Насамкінець, перший заступник голови райдержадміністрації відзначив почесними грамотами кращих держслужбовців та побажав всім міцного здоров’я, родинного щастя і благополуччя, успіхів та наснаги у роботі на благо нашої Батьківщини.

   За сумлінну працю в органах державної влади та з нагоди Дня державної служби відзнакою «Кращий державний службовець» нагороджені:

Саванчук Тетяна Олексіївна – начальник відділу документообігу і контролю апарату райдержадміністрації;

- Медянівська Лариса Анатоліївна – головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації.

    За сумлінне виконання службових обов’язків в органах державної виконавчої влади та з нагоди Дня державної служби грамотою районної державної адміністрації нагороджуються:

-  Осадчук Ольга Іванівна – начальник відділу поплануванню доходів та фінансування установ виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації;

- Летушева Оксана Михайлівна – секретар керівника фінансового управління райдержадміністрації;

-  Дерев’янко Юрій Миколайович – головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації управління державної казначейської служби України у Шполянському районі;

- Бурбак Тетяна Валеріївна – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації;

-Григор’єва Галина Володимирівна – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації;

- Каландирець Зоя Михайлівна – державний реєстратор юридичних осіб-підприємців та громадських формувань райдержадміністрації;

- Варич Марина Іванівна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку, обслуговування осіб з інвалідніс тю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

- Перстюк Світлана Вікторівна- головний спеціаліст відділу виплати та контролю за призначенням всіх видів соціальної допомоги управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

- Летяга Олександр Володимирович - головний спеціаліст відділу у Шполянському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області;

- Пуховський Віталій Васильович - головний спеціаліст відділу у Шполянському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області;

- Овчаренко Володимир Олександрович - головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шполянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області . 

   Також у рамках урочистого заходу ряд кращих державних службовців району було відзначено грамотами Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ. Серед нагороджених: 

- Саванчук Тетяна Олексіївна – профорганізатор первинної профспілкової організації апарату райдержадміністрації;

- Поліщук Віталій Васильович – профорганізатор первинної профспілкової організації фінансового управління райдержадміністрації;

- Куценко Світлана Петрівна – профорганізатор первинної профспілкової організації управління Державної казначейської служби у Шполянському районі.

   За вагомий внесок у реалізацію програм соціально-економічного і культурного розвитку Шполянщини Почесну відзнаку «Гордість Шполянщини» вручено Коліснику Василю Васильовичу.

   Двері Шполянської районної державної адміністрації були гостинно відкриті сьогодні для ветеранів державної служби. 

   На урочистості завітали ті, хто протягом десятиріч своєю  щоденною працею забезпечував стабільну роботу державних установ та організацій району в усіх сферах суспільного життя.     На адресу наставників линули слова привітань та вдячності. Вшановуючи державних службовців старшого покоління, організатори заходу запросили всіх на сцену, вручили квіти, солодощі та традиційно зробили загальне фото на пам’ять.

   З нагоди свята вітання державним службовцям підготували і заступник голови Матусівської ОТГ Ірина Береза та голова Лип’янської ОТГ Сергій Іщенко. А пісні у виконанні чарівних голосів Матусова, Станіславчика та Лип’янки лише доповнили святкові виступи.

   Учасники урочистого зібрання мали змогу насолодитись і улюбленими виступами творчих колективів районного Будинку культури, які  підготували концертно-розважальну програму.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора