Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Києві відбудеться Експо-конгрес “Бізнес для Розумних Міст”

Дата: 21.01.2019 12:47
Кількість переглядів: 151

З 29 до 31 січня на головній арені країни НСК Олімпійський відбудеться Експо-конгрес “Бізнес для Розумних Міст”.

    “Бізнес для Розумних Міст – це глобальний захід, який має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

   Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.

   День другий – Розумні міста Регіону: досвід та виклики. Основна тема, що підлягає обговоренню на цій сесії - “Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка”. Експерти розкажуть про економіку замкнутого циклу, технології блокчейн, зелену та синю економіку тощо.

   На додаток до Конгресу, 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам (2 паралельні конференції за день). Під час яких буде проведено спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами, зокрема: розумна мобільність: електричні та бездротові автомобілі, інтеграція транспортних моделей та стабільна мобільність; розумне навколишнє середовище: відновлювана енергія та енергоефективність; розумна економіка: промислові та інноваційні парки, їх роль у стійкому зростанні; розумний спосіб життя: здоров'я та спорт – як технології дозволяють поліпшити якість життя та забезпечити здоровий спосіб життя; розумний уряд: координація між публічними адміністраціями у розробці Smart проектів, е-урядуванні та інтеграції технологій в управління містами; розумні люди: лабораторії життя, освіта, етика тощо та їх роль у трансформації міст у Розумні та Сталі.

   Серед спікерів заходу представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі: Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку та торгівлі України; Віталій Кличко, Київський міський голова, Голова Київської міської державної адміністрації; Джорді Хереу, Президент Iden City, мер Барселони (період з 2006 до 2011); Карі Айна Ейк, Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин – OiER, Австрія,  засновник і виконавчий директор програми USC (United Smart Cities); Артем Ліс, Головний редактор Проекту BBC World Service 2020, перед цим - Голова Європейської служби BBC World Service; Епі Людвик Некай, засновник та керівник Crowdsourcing Week, Сінгапур; Др. Ірфан Аль Хасані, економічний експерт Офісу Конкурентоспроможності Дубаї, Департамент економічного розвитку Дубаі (DED), Уряд Дубаї, ОАЕ та багато інших.

   “Бізнес для Розумних Міст” – це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартами – зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

   Запрошуємо представників засобів масової інформації долучитися до заходу. Попередня акредитація ЗМІ буде відбуватись до 19.00 25 січня включно. Контактна особа для акредитації: +38 067 500 73 86 (Тетяна) або gostevatatiana@gmail.com

 

Детальніша інформація на сайті: www.businessforsmartcities.com

З питань медіа партнерства звертатися: gostevatatiana@gmail.com

Дата проведення: 29-31 січня 2019 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК Олімпійський.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора