Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Щодо проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Дата: 25.07.2018 12:45
Кількість переглядів: 322

   У 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй було проголошену 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми та зазначено, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привертати увагу до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які постраждали від торгівлі людьми, а також заохочувати людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

   Боротьба з торгівлею людьми визнана одним із пріоритетних напрямків роботи Уряду України у сфері захисту прав людини.

   У 2016 році Міністерство соціальної політики України анонсувало початок підготовки Стратегії інформаційної політики в сфері протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми,  забезпечення жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей. Одним із завдань цієї Стратегії є формування розуміння того, що людська гідність є найвищою цінністю, а також попередження та формування нетерпимої поведінки, нульової толерантності до будь – яких форм експлуатації людини.

   До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми в усіх областях України буде проходити широкомасштабна інформація кампанія з протидії торгівлі людьми.

 У 2017 році Міністерство соціальної політики України у співпраці з міжнародними громадськими організаціями розроблено макети соціальної реклами для розміщення її на білбордах та сітілайтах. Також, Мінсоцполітики виготовлено відеоролики з протидії торгівлі людьми, які мають статус соціальної реклами: відеоролик із протидії дитячому жебракуванню «Зупинимо дитяче жебракуванню разом!» (https://www.youtube.com/watch?v=3cER-zB1R2I), відеоролик із проблемами торгівлі людьми всередині країни «Зупинимо торгівлю людьми разом!»( https://www.youtube.com/watch?v=SkxVZHPBxEs).

  Шполянська районна державна адміністрація також долучилася до проведення інформаційно-просвітницьких заходів з протидії торгівлі людьми та розповсюдження соціальних матеріалів і відеороликів з проблематики торгівлі людьми на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

 

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора