Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Військова служба за контрактом

Дата: 11.02.2019 12:38
Кількість переглядів: 193

   Шполянський районний військовий комісаріат запрошує чоловіків та жінок на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу. Широкий вибір посад і спеціальностей.  

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???°???????????? ???° ???»???¶?±?? ?·?° ???????????°????????"

1. З 2019 року грошове забезпечення військовослужбовців становить для рядового та сержантського складу від 10 200 гривень.    
2. Військовослужбовці забезпечуються пільгами відповідно до законодавства України. Повний соціальний пакет.

3. Особам, які звернуться до Шполянського районного військового комісаріату та будуть зараховані на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, або членам їх сімей (дружина, чоловік, батько, мати) передбачається надання одноразової грошової матеріальної допомоги в сумі 10 000 гривень за рахунок коштів місцевого бюджету.  

  Інформація про наявність вакансій за військові частини Збройних Сил України знаходяться у районному військовому комісаріаті.
   За детальною інформацією звертатись до Шполянського районного військового комісаріату за адресою: вулиця Соборна, 31, контактний телефон - 5 22 28.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора