Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Уряд вдосконалив механізм фінансової підтримки для фермерів та кооперативів

Дата: 21.09.2018 12:32
Кількість переглядів: 167

   На засіданні Уряду прийнято рішення про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Без названия
   «Уряд є достатньо гнучким та мобільним й оперативно реагує на запити галузі. Мінагрополітики у тісній співпраці з Асоціацією фермерів та приватних землевласників, громадськими організаціями напрацювали зміни, які суттєво скорочують перелік документів та вимог до потенційних отримувачів фінансової підтримки, а також розширюють преференції для фермерів та кооперативів», – прокоментував перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

  За його словами, завдяки змінам доступ до фінансових ресурсів для фермерських господарств і кооперативів значно спрощено, що сприятиме зростанню їх кількості і розвитку сільськогосподарської діяльності.
   Зокрема, змінами передбачено:
– надавати часткову компенсацію членам ФГ відповідно до сплаченого єдиного соціального внеску;
– надавати фінансову підтримку новостворених ФГ у період їх становлення з розрахунку на 1 га;
– розширити перелік банків, через які можна подавати документи на отримання фінансової підтримки;
– розширити напрями діяльності кооперативів, зокрема, до молочарських та ягідних додати овочеві кооперативи та із заготівлі і переробки дикорослих ягід, грибів і рослин.

   Довідково:
   За даними Державної служби статистики, на 1 листопада 2017 року кількість діючих фермерських господарств становила 34 137 одиниць, площа сільськогосподарських угідь у їхньому користуванні — 4580,1 тис. га або 22,9 % від загального землекористування сільськогосподарськими підприємствами. В середньому на одне фермерське господарство припадає 134,2 га сільськогосподарських угідь, інформує прес-служба Мінагрополітики.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора