Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сигнаївчани в списку команд, які представлятимуть Черкащину на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League

Дата: 28.01.2019 12:25
Кількість переглядів: 168

   27 січня 2019 року відбувся третій регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками цьогорічного фестивалю FIRST LEGO League стали понад 500 учнів, які представляли 128 команд загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської,  Миколаївської областей та міста Київ.

   Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Тема цьогорічного сезону  «Вперед на Орбіту». Тому, FLL – це не лише конструювання та змагання роботів, участь у фестивалі дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.
    На фестивалі  учасники взяли участь у таких  видах змагань:
- гра роботів, під час проведення гри діти представляють запрограмованого автономного робота на базі LEGO®MINDSTORMS®, який зароблятиме бали, виконуючи певні місії; - основні цінності, про які учасники дізнаються під час гри – це те, що дружнє змагання та спільні досягнення взаємопов’язані, а допомога одне одному –підґрунтя командної роботи;
-  проект, кожного року команди  готують на нову  тему, оголошеної  FIRST Lego League, який дає  можливість команді відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами;
- СУМО (Автономні роботи), СУМО (Роботи, керовані дистанційно) та
- СЛАЛОМ.
   29 команд FLL та 20 команд FLL Jr. демонстрували своїх роботів, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи на тему «Вперед на орбіту!» та «Місія: Місяць».
   Команди FLL демонстрували свої розробки, присвячені дослідженню і вирішенню фізичних та соціальних проблем, з якими зіштовхується людина під час космічних подорожей. Команда Сигнаївського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів» Side вy Side здобула другу нагороду в номінації «Основні Цінності» та ввійшла до списку команд, які будуть представляти область у Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League.


 

    Команди FLL Jr. працювали над темою «Місія: Місяць», присвяченою вивченню супутника Землі та вирішенню проблем з якими зіштовхнеться людина, перебуваючи  там та досліджуючи Місяць. Наша молодша команда «Дискаврики» отримала нагороду «Найбільш ґрунтовне дослідження» і  також візьме участь у Всеукраїнському фестивалі FIRST LEGO League Junior.

 

За інформацією

Сигнаївського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора