Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ШПОЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 04.01.2019 12:24
Кількість переглядів: 247

   4 січня 2019 року голова районної державної адміністрації Володимир Потапенко провів перше засідання  ради регіонального розвитку Шполянського району, яка створена розпорядженням райдержадміністрації від 04.12.2018 року.

   До складу Ради увійшли керівники району, структурних підрозділів райдержадміністрації, галузей освіти, медицини,  сільські голови та голови ОТГ, представники громадських організацій.

   Відкриваючи засідання Ради регіонального розвитку очільник району зазначив: 
  "12 листопада 2018 року  в Києві відбулась Рада Регіонального розвитку під головуванням Президента України. 30 листопада було зібрано Раду регіонального розвитку в Черкаській області. Продовженням цих заходів  є сьогоднішнє засідання Ради регіонального розвитку в  Шполянському  районі,  яка  була створена 4 грудня 2018 року.  Рада регіонального розвитку району має стати місцем обговорення та прийняття рішень щодо подальшого розвитку району та створення сприятливих умов для залучення інвестицій. Питання, які будуть розглядатись, є дуже важливими. Кожен з вас всебічно знає стан справ у галузі чи на відповідній території, тому потрібно об’єднати зусилля і разом розробити  План перспективного розвитку  району на 2019 -2021 роки. Цей план розвитку району повинен відповідати основним напрямкам розвитку країни та нашої області. Разом з об’єднаними територіальними громадами ми зобов’язані рухатися в одному напрямку, оскільки розвиток району – наше першочергове і спільне завдання". – наголосив  Володимир Миколайович.

   Про основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2017-2018 роки, перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку району у 2019-2021 роках, формування яких здійснено на основі оцінки тенденцій економічного і соціального розвитку району, проблемні питання  та шляхи їх вирішення,  проінформували присутніх керівники  структурних підрозділів адміністрації,   освіти, медицини,   культури,  голови  сільських  рад та   керівники  Матусівської та Лип’янської  об’єднаних територіальних громад.

   Підсумовуючи засідання, Володимир Потапенко  вкотре наголосив, що головним завданням даного заходу є   формування Плану перспективного розвитку  району  на 2019-2021 роки,  а також  узгоджена позиція органів місцевої влади в питаннях інфраструктурних змін  і  сталого, збалансованого  соціально-економічного та гуманітарного розвитку громад нашого району. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора