Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Як перевірити себе в списках виборців?

Дата: 30.01.2019 12:23
Кількість переглядів: 1223

   Відділ ведення Державного реєстру виборців Шполянської райдержадміністрації закликає свідомих громадян з активною життєвою позицією, які досягли 18-річного віку та яким не байдуже майбутнє країни, обов’язково взяти участь у виборах Президента України 31 березня 2019 року .

   Для цього перевірте  дані про себе та своїх рідних у Державному реєстрі виборців. Зробити це можна за 2 хвилини онлайн, у оновленому інтеренет-ресурсі «Кабінет виборця» на сайті Державного реєстру виборців (https://www.drv.gov.ua). Відповідь на екрані Ви побачите відразу, і в залежності від того, якою вона буде, Вам потрібно (або не потрібно) прийти до відділу ведення Держреєстру виборців. 

  Варіант відповіді : Дані про особу включено – Ви будете включені у списки для голосування на дільниці, вказаній у повідомленні. 
   Варіант відповіді: Дані про особу включено, але виборча адреса не визначена - означає, що Ви знялися з реєстрації і ніде не приписалися, а отже Вас у списках не буде. В такому разі потрібно встигнути зареєструватися і прийти з паспортом до відділу ведення Держреєстру.  Доречі, у відповіді на екрані Ви побачите посилання, за яким можете знайти адресу потрібного Вам відділу у будь-якому регіоні України. 
   Варіант відповіді: Дані про особу не включено до Реєстру – Вам терміново треба прийти до нас. 
  Особливо наполегливо звертаємось до громадян, які ще не голосували, бо 18 років їм виповнилося вже після останніх виборів. Перевірте себе обов’язково,  не будьте пасивними спостерігачами, не дайте комусь обрати за Вас курс, яким країна йтиме найближчі 5 років!  
   Внести зміни до Держреєстру виборців можна будь-коли, але щоб ці зміни були відображені у списках для голосування 31 березня, їх можна внести лише до 24 березня. Тож не зволікайте!

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора