Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обговорили питання підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2019 року

Дата: 22.05.2019 12:21
Кількість переглядів: 161

   В Шполянській районній державній адміністрації відбулось засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей і учнівської молоді.

   Відкриваючи засідання заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця наголосила, що забезпечення якісного літнього оздоровлення та відпочинку шполянських дітей, як важлива складова повноцінного і здорового розвитку, є одним із головних завдань районної влади сьогодні.
   Члени координаційної ради обговорили пропозиції щодо початку літнього оздоровчого сезону та розглянули плани спільних заходів відділів адміністрації, установ, організацій для змістовного проведення оздоровчої кампанії. Крім того, були розглянуті питання про відпочинок учнів КЗ "Шполянська загальноосвітня  санаторна школа - інтернат Черкаської обласної ради", дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, родин учасників АТО, дітей-інвалідів, талановитих і обдарованих. Також запропоновано вивчити альтернативну форму літнього оздоровлення та відпочинку в 2019 році .
   На завершення засідання по кожному питанню були напрацьовані конструктивні пропозиції.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора