Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Голова Шполянської РДА перевірив якість автомобільних доріг загального користування  місцевого значення, що проходять територією Шполянського району, на які скеровано Урядом понад 12 млн. 349  тис. гривень   

Дата: 09.08.2018 12:18
Кількість переглядів: 315

    «Щиро дякую за  підтримку в ремонтах доріг Президенту України Петру Порошенку та Уряду, адже понад 25 років дороги в районі не ремонтувалися», - Володимир Потапенко.

   7 серпня 2018 року районний керманич Володимир Потапенко спільно з головою ветеранської організації Володимиром Пустовітом та районними ЗМІ, проінспектував ряд доріг району на предмет якості проведення поточного та капітального ремонту.
   Розпочато ремонт обласної дороги, яка проходить територією Шполянського району 0242021 Кримки- Суха Калигірка, загальна вартість проекту якої становить 8053 тис. грн. із них, 7695,0 тис.грн.  – субвенція з державного бюджету. 
   Зокрема було оглянуто стан виконання ремонтних робіт на відрізках до сіл  Антонівки, Маслового, Веселого Кута, Кримок, Ярославки і т.д.
    Усі роботи проводилися під наглядом депутатів районної та місцевих рад, сільських голів та громадськості.
    У цілому голова райдержадміністрації залишився задоволеним проведеними роботами. Підтримують його у цьому й сільські голови та сільгосптоваровиробники району, яких просимо і надалі долучатися до спільної справи – відновлення та ремонтів дорожнього покриття в районі. 
    Після огляду відремонтованих доріг  підрядчиками обговорили перспективи ремонту дороги, що веде до Василькова. 

   Володимир Потапенко подякував працівникам фірми «Трансмеханізація» м. Київ та  філії «Шполянський райавтодор» за добросовісно та досконало  виконані роботи. 
 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора