Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мудрий вік – 90 років…

Дата: 03.07.2018 12:15
Кількість переглядів: 290

   Життя наше – як довга дорога.  Дорога із перешкодами та криницями чистої води, напившись якої, маєш наснаги  йти  далі.  І якою буде дорога кожного з нас – сказати важко, у когось стежка буде хвиляста та недовга, а хтось проживе життя, майже у  вікову межу…
 

   Зігріти таких земляків увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді буває достатньо, щоб в такому віці відчувати себе потрібною, - переконані керівники районної влади і кілька років тому, за ініціативи голови Шполянської районної державної адміністрації Володимира Потапенка, започаткували на Шполянщині добру справу – внесли зміни до  районної комплексної  програми «Турбота», які передбачають вшанування жителів нашого краю поважного,  90, 95-ти та 100 - річного віку. 
   3 липня 2018 року цю традицію заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця, голова районної ветеранської організації Володимир Пустовіт продовжили в мальовничому куточку Шполянщини – селі Мар’янівка. Саме тут другий літній місяць приніс мудрий 90 – річний ювілей Любові Гаврилівні Погасій. За своє життя ця жінка побачила багато як радісних, так і сумних подій. 
   90 років - це так довго, а здається, що вчора було, - постійно наголошувала в розмові бабуся Люба. Охоче розповідала гостям з району про свій життєвий шлях, про те, як 5-річною дівчинкою потрапила на виховання в сім’ю дядька, як з 15-ти була змушена стати і за батька, і за матір для своїх менших братів. Як пережила голодомор та страшні роки Другої Світової війни, як у післявоєнні роки приймала участь у відновленні народного господарства. Згадувала і свою 40 – річну трудову діяльність в місцевому колгоспі. Але за всі ті тяжкі роки Любов Гаврилівна зуміла зберегти оптимістичний настрій та силу на довгі роки. І сьогодні бабуся добре вправляється із домашніми справами: допомагає сину по господарству, обробляє город, готує їсти, і головне, як говорять її рідні, є підтримкою та опорою для родини: єдиного сина Михайла, двох внуків та двох правнуків.
   Тож, вітаючи шановану іменинницю з ювілеєм Ольга Шпиця, Володимир Пустовіт та сільський голова Олексій Вареник побажали Любові Гаврилівні ще на багато років залишатись здоровою і такою потрібною для дорогих серцю людей, а ще злагоди, благополуччя та миру над головою. На завершення зустрічі представники районної та сільської влади вручили бабусі – ювілярці квіти, подарунки та грошову допомогу, передбачену районною програмою «Турбота» для дев’яносторічних земляків.
   Любов Гаврилівна була дуже задоволена привітаннями, виразила велику подяку гостям та проводжала напутніми словами з побажаннями усіх земних благ та щедрот.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора