Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нагороди гідним

Дата: 04.02.2019 12:09
Кількість переглядів: 269

   4 лютого 2019 року голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко під час щотижневої оперативної наради виконав приємну місію – привітав сигнаївських учнів та педагогів з новими перемогами.

   За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток галузі культури та відданість обраній професії Почесною грамотою департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА нагороджений колектив Сигнаївської дитячої музичної школи імені Івана Шульги. Нагороду та квіти районний очільник вручив директору закладу Ірині Підмогильній.

   Цього ж дня Володимир Потапенко подякував сигнаївчанам і за високе звання лауреата XIX загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», організаторами якого є Одеська регіональна організація Національної спілки журналістів України спільно з Причорноморською академією мовних технологій та комунікацій етносів, за підтримки Міністерства культури та мистецтв України.

   За рішенням журі конкурсу Зразковий колектив «Родина» Сигнаївського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ст..» за успішне творче об’єднання людей трьох поколінь у велику та дружню  співочу українську родину нагороджений дипломом лауреата, а ось весь педагогічний та учнівський колективи Сигнаївської школи отримали почесну відзнаку «Лауреат конкурсу «Українська мова – мова єднання». Квіти та нагороди районний керівник вручив Почесному директору Сигнаївського НВК, засновнику та натхненнику хору «Родина» Людмилі Свердел та молодому і перспективному директору школи Євгену Бесарабу.

   На завершення голова райдержадміністрації Володимир Потапенко вкотре наголосив на успіхах сигнаївських учнів в різних галузях, подякував педагогам за належне виховання підростаючого покоління та запевнив, що і надалі в своїй роботі сприятиме участі учнівської молоді із Сигнаївки в різноманітних конкурсах. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора