Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які проходять територією Шполянського району

Дата: 04.09.2018 12:00
Кількість переглядів: 245

   В 2018 році на виконання робіт з поточного середнього та дрібного ремонту доріг Шполянщини використані кошти з державного бюджету в сумі 15562 тисячі гривень, з районного – 1937 тисяч гривень та 1090 тисяч гривень – кошти сільських рад.

  У вересні 2018 року в районі планується продовжити поточний дрібний ремонт доріг сільських населених пунктів  із залученням коштів районного бюджету, коштів сільгоспвиробників на умовах співфінансування.

   Враховуючи той факт, що більшість доріг руйнується саме важкою технікою при перевезенні сільськогосподарської продукції, голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко звертається до товаровиробників з проханням долучитись до цієї вкрай необхідної справи перерахувавши кошти на виконання ремонту відрізків доріг, що проходять в межах населених пунктів, де працюють ті чи інші сільгосптоваровиробники. Та водночас районний керівник дякує ГК «ЛНЗ» за виділені 320 тисяч гривень, що дало змогу провести поточний дрібний ремонт відрізку автомобільного шляху загального користування державного значення від Лебединського повороту до села Кримки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора