Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про соціальний захист учасників антитерористичної операції

Дата: 11.10.2018 12:00
Кількість переглядів: 218

   Станом на 1 жовтня 2018 на обліку в управлінні соціального захисту населення Шполянської райдержадміністрації перебувало 352 учасників антитерористичної операції, в тому числі: 343 – учасники бойових дій та 9 ­–  інвалідів війни.

   Інформація про учасників антитерористичної операції внесена до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» вони мають право на пільги, на електропостачання, природній газ на плиту та опалення житла, постачання холодної води, вивезення твердих та рідких побутових відходів, послуги з утримання житла в розмірі 75% вартості в межах встановлених норм, а інваліди війни – в розмірі 100% вартості в межах норм.

   З початку 2018 року управлінням соціального захисту населення направлено 11 учасників бойових дій антитерористичної операції для отримання санаторно-курортного лікування в різних санаторно-лікувальних закладах обраних за бажанням учасників АТО та відповідно до програми  «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції» було направлено 3 учасників бойових дій в АТО на психологічну реабілітацію та 1 учасника бойових дій в АТО на професійну адаптацію.

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» в 2018 році, призначено та виплачено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення інваліду війни другої групи Капусті Ігорю Васильовичу в сумі 1097121 грн. 62 коп. на придбання житла.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора