Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обговорювали питання транспортного обслуговування населення

Дата: 13.06.2019 11:59
Кількість переглядів: 130

   13 червня 2019 року на виконання протоколу засідання комісії Черкаської облдержадміністрації з врегулювання питань транспортного обслуговування населення від 27.03.2019 №3 під керівництвом першого заступника голови Шполянської райдержадміністрації Юрія Козоріза відбулося засідання робочої групи райдержадміністрації з врегулювання питань транспортного обслуговування населення. 

   На засіданні обговорювалось питання боротьби з нелегальними перевізниками. Як наголосив Юрій Козоріз, нелегальні перевезення негативно впливають на безпеку дорожнього руху, завдають шкоди законним перевізникам, населенню і державі, тому як недобросовісні перевізники не платять податки, не перевозять пасажирів пільгових категорій, не дбають про безпеку перевезень. Директор ПАТ «Шполянське АТП-17150» Віктор Сушко повідомив, що дійсно і в Шполянському районі існують нелегальні пасажирські перевезення. Кожен з учасників засідання підтвердив, що притягнути таких порушників до відповідальності дуже складно. Адже водії можуть не зупинитися на вимогу інспектора, часто відмовляються надавати документи для перевірки, під виглядом нерегуляних перевезень здійснюють регулярні, маскують перевезення пасажирів в мікроавтобусах під перевезення у таксі.

   Під час наради було озвучено цілу низку проблемних питань пов’язаних з організацією пасажирських перевезень та боротьби з нелегальними перевізниками, які жоден із державних органів не може вирішити самостійно. Також прозвучали пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правової бази, про більш тісну співпрацю всіх контролюючих органів та органів місцевої влади. 
   На засіданні було вирішено направити лист Управлінню Укртрансбезпеки у Черкаській області з проханням здійснити перевірку нелегальних перевізників у Шполянському районі.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора