Шполянська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Подяка за самовіддану багаторічну працю

Дата: 31.01.2019 11:56
Кількість переглядів: 337

   30 січня 2019 року під час презентації книги «Пам’ятники та пам’ятні знаки Шполянщини» голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко зі словами вдячності звернувся до Олександра Івановича Пряжки.

   Протягом останніх дев’яти років Олександр Іванович обіймав посаду заступника голови районної ветеранської організації. Весь цей час він присвятив системній організації роботи в розбудові ветеранського руху на Шполянщині, плідній діяльності по соціальному і правовому захисту людей старшого покоління, патріотичному вихованню молоді. Тож в день виходу на заслужений відпочинок Олександр Пряжка отримав від очільника району Подяку та грошову винагороду.
  Володимир Потапенко  висловив слова вдячності шанованому земляку за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, громадянську свідомість, небайдужість до всіх добрих починань у районі та побажав міцного здоров’я, великого людського щастя, оптимізму та активного довголіття.

   Цього дня Олександр Іванович приймав привітання  і від голови районної ветеранської організації Володимира Пустовіта. Подякувавши за співпрацю та небайдужість до доль людей старшого покоління Шполянщини Володимир Минович вручив ветерану  матеріальне заохочення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора