Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Путін намагається взяти реванш на президентських виборах – Петро Порошенко про важливість захистити європейський вибір українців

Дата: 26.03.2019 11:56
Кількість переглядів: 115

   Президент Петро Порошенко на зустрічі зі студентами і викладачами Національного університету біоресурсів і природокористування України наголосив, що українці зробили свій вибір і визначились у напрямку розвитку держави як повноправного члена Євросоюзу та НАТО. Водночас він підкреслив, що цей вибір потрібно продовжувати захищати, в тому числі і під час виборів.

ab852af11bf50ebcf058c6abe5727e2c_1553512134_extra_large

   «Такий тепер наш вибір. Цей вибір простий. Але прикладаються величезні зусилля, аби ми його не бачили за миготінням прізвищ у бюлетені, який є найдовший за всю українську історію», – сказав він.

   Глава держави зазначив, що 44 кандидати на пост Президента вважають, що зараз саме їх час. «Ці 44 перетворили вибори на ярмарку брехні і лицемірства, які реалізуються достатньо подивитися будь-яке ток-шоу. Це є інформаційна складова гібридної війни, яку Путін веде проти нашої країни», – додав він.

   За словами Петра Порошенка, сидячи в затишних аудиторіях чи спостерігаючи мирне життя точно не варто забувати, що Путін не змирився з поразкою своїх планів. Він не збирається залишити Україну і українців у спокої.

   «І не здолавши нас силою, бо наша армія вже значно підвищить ціну, яку будь-який агресор заплатить за будь-які спроби розпочати широкомасштабний наступ, він хоче зараз взяти реванш на виборах», – сказа Петро Порошенко.

   «І останні тижні, коли стало зрозуміло, що патріотизм, здоровий глузд українців, відповідальність їх вибору впевнено перемагають залпи інформаційної війни, і парад олігархічних технологій. Тому з Кремля зараз надійшла команда задіяти силові провокації. Виборчу кампанію явно б хотіли перевести у формат вуличних зіткнень. Це спроба зірвати вибори. Їх мета щоб в Україні полилася українська кров», – заявив Петро Порошенко.

   Президент підкреслив, що лише абсолютно професійні дії з боку більшості з правоохоронних органів поламають цей сценарій. «Не дали їм спровокувати ні в Черкасах, ні в Полтаві. Президент прямо до них ходить. А вони тікають…», – додав він.

   «Наш український сценарії це провести справедливий, прозорий виборчий процес. Забезпечити чесний підрахунок голосів. І тільки так ми зможемо продовжити курс, яким йшли п`ять років. І це мій обов’язок як Президента, Верховного Головнокомандуючого і як гаранта конституційних прав і свобод українських громадян», – сказав він.

   «Це є громадянський, патріотичний, національний обов’язок усіх українських патріотів», – підкреслив Петро Порошенко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора