Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Керівники району привітали особовий склад військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2018 11:55
Кількість переглядів: 376

   Вже 27 років поспіль 6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил України. Сьогодні ми є свідками відродження та разючих змін в нашій армії і можемо з упевненістю стверджувати – вона готова показати належну обороноздатність. Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати. Гідно здійснює свою місію і Шполянський районний військовий комісаріат під керівництвом Руслана Безшийка виконуючи поставлені перед ним завдання на відмінно.

   Слід зазначити, що практично весь  особовий складу військкомату вже встиг побувати на Сході нашої країни беручи участь в антитерористичній операції, а ряд співробітників комісаріату й нині перебувають в зоні АТО.

   З великою приємністю у цей святковий день перший заступник голови Шполянської районної державної адміністрації Юрій Козоріз та заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця прийшли привітати особовий склад військового комісаріату з професійним святом.
  У своїх промовах вони щиро дякували колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Вітчизні та вірність військовій присязі. Наголосили на особливо важливій ролі військкомату в період військової агресії, його вагомому внеску у військово-патріотичне виховання молоді, в піднесенні престижу військової професії. Усім бажали міцного здоров’я, витримки, незламного духу, надійного родинного тилу, миру та злагоди в країні.
   За військову професійну майстерність, віддану працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань, вагомий особистий внесок у військово-патріотичне виховання і підняття престижу військової служби та з нагоди Дня Збройних Сил України грамоти Шполянської районної державної адміністрації були вручені заступнику військового комісара – начальнику відділення комплектування Шполянського РВК, Сергію Кільченку та заступнику військового комісара – начальнику мобілізаційного відділення Шполянського РВК, Андрію Покутньому.

      Своїх підлеглих привітав і в.о. районного військового комісара Руслан Безшийко. 
   Учасникам антитерористичної операції Шполянщини Руслан Вікторович вручив державну нагороду України - відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», а за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, проявлену розумну ініціативу під час виконання поставлених завдань та з нагоди святкування Дня Збройних Сил України нагородив грамотами кращих працівників військкомату.

   На завершення урочистостей в.о. Шполянського районного військового комісара Руслан Безшийко висловив вдячність керівникам району за увагу та всебічну підтримку, запевнив у тому, що й надалі він та особовий склад установи докладатимуть максимум зусиль для належного виконання своїх службових обов’язків.
   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора