Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підготовка до опалювального сезону – на контролі влади

Дата: 11.10.2018 11:55
Кількість переглядів: 225

   10  жовтня 2018 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Юрія Козоріза відбулось чергове засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо – зимовий період 2018 – 2019 років  за  участю членів оперативного штабу та представників  об’єктів соціальної сфери району.

   Останні, зокрема, звітували про стан виконання робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду. За словами доповідачів котельні, які працюють на газу та твердому паливі,  готові до роботи  в зимовий період 2018-2019 років.

   Зокрема, під час засідання оперативного штабу було заслухано начальника Шполянського РЕМу Богдана Гнатюка, головного інженера Шполянського відділення ПАТ «Черкасигаз» Миколу Скорика, головного лікаря центральної районної лікарні Василя Уманця,  інженера з охорони праці відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Любов Богурську.

   Всі доповіді були взяті до відома членами районного оперативного штабу та за результатами засідання видано протокольне доручення із визначенням відповідних завдань та відповідальних виконавців.

   Узагальнюючи обговорення порядку денного засідання Юрій Козоріз зазначив, що 8 жовтня 2018 року головою Шполянської районної державної адміністрації було прийнято розпорядження № 364 "Про початок опалювального сезону", згідно якого опалювальний сезон розпочинається в районі 15 жовтня та наголосив  керівникам підприємств, установ, організацій на необхідності звернення особливої уваги та вжитття невідкладних дієвих заходів в період проходження опалювального сезону 2018-2019 років.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора