Шполянська Районна
Державна Адміністрація
Шполянський район, Черкаська область

Зустріч з роботодавцем

Переглядів: 154

   26 вересня 2018 року в приміщенні Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ відбулася ярмарка вакансій для безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній філії, для працевлаштування у ТОВ «Агро-Рось». Всього на ярмарку були присутні 21 безробітних громадяни.

   Заступник директора з виробництва даного товариства Людмила Бойко  розповіла присутнім про умови праці на своєму підприємстві, оплату праці, способи доставки до місця проведення робіт. йшлося й про те, що підприємство має гуртожиток і таким чином вирішується проблема житла для бажаючих працювати іногородніх громадян. Наголосила, що їхнє підприємство жде до себе на роботу і випускників навчальних закладів, адже молодих фахівців не всі охоче беруть на роботу без необхідного досвіду роботи.

     Учасники ярмарку взяли  активну участь в спілкуванні та обговоренні проблем, які для них являються найбільш важливими. 10 осіб бажаючих відразу після ярмарку заповнили анкети даного товариства та звернулись до особистих консультантів для вирішення питання працевлаштування.

   У ході спільної діяльності, колективного обговорення проблем під час проведення ярмарку учасники отримали позитивну мотивацію щодо подальшої співпраці зі службою зайнятості.

За інформацією Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ« повернутися до списку новин