Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Зустріч з роботодавцем

Дата: 02.10.2018 11:53
Кількість переглядів: 208

   26 вересня 2018 року в приміщенні Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ відбулася ярмарка вакансій для безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній філії, для працевлаштування у ТОВ «Агро-Рось». Всього на ярмарку були присутні 21 безробітних громадяни.

   Заступник директора з виробництва даного товариства Людмила Бойко  розповіла присутнім про умови праці на своєму підприємстві, оплату праці, способи доставки до місця проведення робіт. йшлося й про те, що підприємство має гуртожиток і таким чином вирішується проблема житла для бажаючих працювати іногородніх громадян. Наголосила, що їхнє підприємство жде до себе на роботу і випускників навчальних закладів, адже молодих фахівців не всі охоче беруть на роботу без необхідного досвіду роботи.

     Учасники ярмарку взяли  активну участь в спілкуванні та обговоренні проблем, які для них являються найбільш важливими. 10 осіб бажаючих відразу після ярмарку заповнили анкети даного товариства та звернулись до особистих консультантів для вирішення питання працевлаштування.

   У ході спільної діяльності, колективного обговорення проблем під час проведення ярмарку учасники отримали позитивну мотивацію щодо подальшої співпраці зі службою зайнятості.

За інформацією Шполянської районної філії Черкаського ОЦЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора