Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ШПОЛЯНСЬКА ГРОМАДО!

Дата: 16.05.2019 11:51
Кількість переглядів: 121

Шановні депутати, працівники виконавчого комітету Шполянської міської ради, жителі Шполянської громади!

 Два роки тому ви свідомо прийняли рішення об’єднатися в об’єднану територіальну громаду.  З часу її створення ви намагаєтесь впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, бажанням по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни.
У такі свята, як День народження громади, кожен відчуває себе частинкою великої родини, а всі здобутки були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують  славу громади, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.
У вас є гарна природа, дивовижні краєвиди, потужні підприємства, та головне, що ви об’єднані єдиною метою – зробити свою громаду кращою. 
Об’єднаній територіальній громаді держава довіряє значні кошти для благоустрою та інших заходів на благо людей, щоб мешканці відчули позитив, переваги процесів децентралізації, що вони почуті і оточені увагою з боку держави.

Сьогодні, в день свята я висловлюю свою впевненість, що Шполянська об’єднана територіальна громада, відзначаючи свою другу річницю створення, сповнена надій та оптимізму на успішний розвиток, розбудову, благоустрій населених пунктів та забезпечення зручних і комфортних умов проживання для всіх жителів громади.
Закликаю всіх до згуртованості для спільної праці на благо громади, бо лише в єдності – сила громади, лише спільними зусиллями можна подолати труднощі на шляху до зростання. 
Хай щастя, любов та достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі і в кожній родині.  Щедрої вам долі на добро, злагоду і благополуччя.
 Вітаю і бажаю кожному з вас міцного здоров’я, незламного духу та щоб ви почувалися справжніми господарями на власній землі.
 Зі святом!

 

З повагою

голова Шполянської райдержадміністрації

Володиир Потапенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора