Шполянська районна державна адміністрація
Черкаська область, Шполянський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обговорювали питання дотримання чинного законодавства користувачами водних об’єктів

Дата: 02.04.2019 11:49
Кількість переглядів: 135

   2 квітня 2019 року під головуванням першого  заступника  голови Шполянської райдержадміністрації Юрія  Козоріза відбулось засідання комісії з питань дотримання чинного законодавства користувачами водних об’єктів.

   В ньому взяли участь: начальник управління агропромислового розвитку Володимир Коваль, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олена Яровенко, землевпорядник Водянської сільської ради Світлана Лісовенко та головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Олена Крикотненко.  
   Цього разу на комісії  йшлося про неодноразові звернення жителя с.Водяне Івана Марчука щодо  проведення робіт по відновленню ставків в селі Водяне.
   В ході засідання було відмічено, що   Державне агентство водних ресурсів України та Регіональне управління водних ресурсів у Черкаській області здійснюють роботу по корегуванню Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року. Водянською сільською радою були  подані пропозиції щодо ремонту греблі п'ятого ставка для внесення даного питання у Загальнодержавну цільову програму.                
    На  засіданні   комісії  було  вирішено:
    Сільській  раді: 
                           1.Активізувати  роботу з виготовлення проектно-кошторисної документації;
                           2.Провести  роз’яснювальну роботу з Марчуком Іваном Миколайовичем.   
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора